;

Mbajtese Telefoni Per Makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni per makine Baseus, Siguron mbështetje e qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine, Stabilitet i larte, rregullim 360 grade për lehtësi navigimi, Mund ta vendosi lehtesiht te ajeri i makines, Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni per makine Baseus, Siguron mbështetje e qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine, Stabilitet i larte, rregullim 360 grade për lehtësi navigimi, Mund ta vendosi lehtesiht te ajeri i makines, Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.