;

Mbajtese Telefoni Per Makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni per makine Baseus, Siguron mbështetje e qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine, Stabilitet i larte, rregullim 360 grade për lehtësi navigimi, Mund ta vendosi lehtesiht kudo, Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat me madhesi: 63-88mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni per makine Baseus, Siguron mbështetje e qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine, Stabilitet i larte, rregullim 360 grade për lehtësi navigimi, Mund ta vendosi lehtesiht kudo, Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat me madhesi: 63-88mm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.