;

Kufje Baseus

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Baseus, ideale per muzike apo pergjigjur telefonatave, me nej dizanj praktik dhe komode gjate perdorimit, frekuenca: 20Hz-20KHz.
Sasia
Raporto

Kodi: #53748

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Baseus, ideale per muzike apo pergjigjur telefonatave, me nej dizanj praktik dhe komode gjate perdorimit, frekuenca: 20Hz-20KHz.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.