;

Karikues Me Wireless

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Karikues i vecante me wireless Modeli: A5S, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, Siguron mbrojtje te temperatures se larte, Mund ta vendosin tek ajri i makines, ideale per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues i vecante me wireless Modeli: A5S, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, Siguron mbrojtje te temperatures se larte, Mund ta vendosin tek ajri i makines, ideale per te gjitha telefonat qe suportojne karikimin me wireless.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.