;

Set Mbathje Per Femra

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set me 5 pale mbathje per femra, dizanj Victoria's Secret, materiale pambuku, Ne ngjyrat: e zeze, e kuqe, e bardhe, gri, puder.
Sasia
Raporto

Kodi: #53602

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Kontakt

Shperndaje

Set me 5 pale mbathje per femra, dizanj Victoria's Secret, materiale pambuku, Ne ngjyrat: e zeze, e kuqe, e bardhe, gri, puder.

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.