;

Ngrohes Elektrik Groven

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Groven Modeli: NSB-200A, per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj, me nje dizanj praktik mund ta transportoni lehtesisht kudo, me nivele te rregullueshme temperature, me mbrojtje nga mbinxehja, mbulon siperfaqe deri ne 20 m katrore, fuqia: 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #53396

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Groven Modeli: NSB-200A, per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj, me nje dizanj praktik mund ta transportoni lehtesisht kudo, me nivele te rregullueshme temperature, me mbrojtje nga mbinxehja, mbulon siperfaqe deri ne 20 m katrore, fuqia: 2000 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.