;

Tavoline Portable

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Tavoline portabel, me nje dizanj te vecante ideale per servirjen e ushqimit, shikimin e filmave apo punes ne lapotop, per perdorim brenda shtepise apo dhe jashte per tu marre me vete ne piknik, paloset duk u kthyer ne nje valixhe me doreze brenda se ciles mund te mbani aksesore te ndryshem, ne 4 ngjyra: roze, jeshile, blu dhe ngjyre druri, dimensionet: 61x41x26.5cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tavoline portabel, me nje dizanj te vecante ideale per servirjen e ushqimit, shikimin e filmave apo punes ne lapotop, per perdorim brenda shtepise apo dhe jashte per tu marre me vete ne piknik, paloset duk u kthyer ne nje valixhe me doreze brenda se ciles mund te mbani aksesore te ndryshem, ne 4 ngjyra: roze, jeshile, blu dhe ngjyre druri, dimensionet: 61x41x26.5cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.