;

Smartwatch SCI

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch SCI, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat rrahjet e zemres, presionin e gjakut, kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Me alarm, kalendar dhe makine llogaritese, Ekran me madhesi: 1.54 inç dhe rezolucion 240 * 240 pixel, kapaciteti i baterise: 230 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #53387

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch SCI, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat rrahjet e zemres, presionin e gjakut, kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Me alarm, kalendar dhe makine llogaritese, Ekran me madhesi: 1.54 inç dhe rezolucion 240 * 240 pixel, kapaciteti i baterise: 230 mAh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.