;

Elektroshok

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektroshok Modeli: WS-1203 Një pajisje efektive vetë-mbrojtëse në formën e pistolete, Elektroshoku punon në një tension prej 700 kV dhe mund të trullos çdo sulmues për disa minuta. Mund ta përdorni atë për vetëmbrojtje sa herë që keni nevojë. Paisur edhe me drite qe sherben si nje elektrik per tju ndricuar ne erresire. Dimensione: 11 cm x 11.5 cm x 3.4 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #53366

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektroshok Modeli: WS-1203 Një pajisje efektive vetë-mbrojtëse në formën e pistolete, Elektroshoku punon në një tension prej 700 kV dhe mund të trullos çdo sulmues për disa minuta. Mund ta përdorni atë për vetëmbrojtje sa herë që keni nevojë. Paisur edhe me drite qe sherben si nje elektrik per tju ndricuar ne erresire. Dimensione: 11 cm x 11.5 cm x 3.4 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.