;

Prerese Ushqimesh Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Per ju qe nuk deshironi te shpenzoni kohe ne kuzhine, Prerese kaq praktike per frutat dhe perimet, Vjen me disa akesesore per coptim dhe prerje ne format sipas deshires, Material plastike me aksesoret preres prej celiku inoks mjaft te mrehte per efikasitet te larte, Vjen se bashku me tasin ku mund ti hidhni perimet e prera,Praktike dhe e nevojshme ne cdo shtepi per tju lehtesuar pune tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Per ju qe nuk deshironi te shpenzoni kohe ne kuzhine, Prerese kaq praktike per frutat dhe perimet, Vjen me disa akesesore per coptim dhe prerje ne format sipas deshires, Material plastike me aksesoret preres prej celiku inoks mjaft te mrehte per efikasitet te larte, Vjen se bashku me tasin ku mund ti hidhni perimet e prera,Praktike dhe e nevojshme ne cdo shtepi per tju lehtesuar pune tuaj!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.