;

Termus Elektrik Per Makine

(0 Vleresime)

8,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Termus Elektrik, Kodi: K142-19, ideal per ruajtjen e fresket te ushqimeve dhe pijeve, ofron nje performance te shkëlqyeshme me materiale të cilësisë së lartë.Falë sistemit të tij të dyfishtë të energjisë mund të lidhet lehtësisht në makinën tuaj. Temperatura e frigoriferit mund te shkoje deri ne 18°C me pak se temperatura e ambientit, kapacitieti: 26 liter, dimensione: 39.5 x 29.5 x 45 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #53212

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Termus Elektrik, Kodi: K142-19, ideal per ruajtjen e fresket te ushqimeve dhe pijeve, ofron nje performance te shkëlqyeshme me materiale të cilësisë së lartë.Falë sistemit të tij të dyfishtë të energjisë mund të lidhet lehtësisht në makinën tuaj. Temperatura e frigoriferit mund te shkoje deri ne 18°C me pak se temperatura e ambientit, kapacitieti: 26 liter, dimensione: 39.5 x 29.5 x 45 cm.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.