;

Megafon

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Megafon, ideal per te folur me ze te larte, cilesi e larte e tingujve, fuqia: 30 W, doreze qe paloset cka e ben te thejshte per ta marre kudo me vete.
Sasia
Raporto

Kodi: #53178

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Megafon, ideal per te folur me ze te larte, cilesi e larte e tingujve, fuqia: 30 W, doreze qe paloset cka e ben te thejshte per ta marre kudo me vete.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.