;

Fshese Per Pluhurat

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese dore, Ideale per te marr pluhurat nga cdo mobilje apo objekt ne shtepine tuaj apo zyra, ne menyre te thjeshte dhe pa i demtuar ato, Paisur me nje buton te cilin kur e ndizni ben qe koka te rrotullohet 360 grade per nje pastrim me efikas, Dizanj ergonomik, Me 2 koka furcash nje te madhe dhe nje te vogel, Pas pastrimit mund ta lani lehtesisht ne uje te rrjedhshem, Teper praktike ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese dore, Ideale per te marr pluhurat nga cdo mobilje apo objekt ne shtepine tuaj apo zyra, ne menyre te thjeshte dhe pa i demtuar ato, Paisur me nje buton te cilin kur e ndizni ben qe koka te rrotullohet 360 grade per nje pastrim me efikas, Dizanj ergonomik, Me 2 koka furcash nje te madhe dhe nje te vogel, Pas pastrimit mund ta lani lehtesisht ne uje te rrjedhshem, Teper praktike ne perdorim.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.