;

Set Bokse Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bokse per meshkuj Polo Ralph Laurent, material cilesor pambuku, Teper te rehatshme, 3 cope ne paketim. Masa: S-3xl.
Sasia
Raporto

Kodi: #53139

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Të Brëndshme

Kontakt

Shperndaje

Bokse per meshkuj Polo Ralph Laurent, material cilesor pambuku, Teper te rehatshme, 3 cope ne paketim. Masa: S-3xl.

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.