;

Tave Keku

(0 Vleresime)

890 Lekë 3,190 Lekë (-72%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Tave me forma, Dizenjuar per pergatitjen e 12 kekeve te vegjel sipas preferencave tuaja, Material celiku karbon me veshje minerale kundra ngjitjes, rezistencë e jashtëzakonshme edhe ndaj temperaturave më të larta, deri në 240 ° C Teper praktike per perdorim ne kuzhinen tuaj! Dimensione: 40 x 3 x 28 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tave me forma, Dizenjuar per pergatitjen e 12 kekeve te vegjel sipas preferencave tuaja, Material celiku karbon me veshje minerale kundra ngjitjes, rezistencë e jashtëzakonshme edhe ndaj temperaturave më të larta, deri në 240 ° C Teper praktike per perdorim ne kuzhinen tuaj! Dimensione: 40 x 3 x 28 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.