;

Mbajtese Pecetash Kuzhine

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per peshqirin dhe pecetat ne kuzhine, vendoset prane lavamanit per ti organizuar me mire, Dimensionet: 20 x 16 x 25.5 cm, E disponueshme ne ngjyre roze
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per peshqirin dhe pecetat ne kuzhine, vendoset prane lavamanit per ti organizuar me mire, Dimensionet: 20 x 16 x 25.5 cm, E disponueshme ne ngjyre roze

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.