;

Dekor Me Tullumbace

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat tuaja dhe bere ato me te vecanta, permban 100-110 tullumbace, ngjyra te kendshme, paketimi perfshin tullumbacet dhe formen qe i mban lidhur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat tuaja dhe bere ato me te vecanta, permban 100-110 tullumbace, ngjyra te kendshme, paketimi perfshin tullumbacet dhe formen qe i mban lidhur.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.