;

Raft Me 5 Kate

(0 Vleresime)

3,690 Lekë 3,990 Lekë (-8%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Raft plastik me 5 kate, Ideal per te mbajtur fruta, perime, libra apo aksesore te ndryshem ne shtepi, Perfekt per te organizuar edhe shampot dhe peshqiret ne tualet, Me rrota per transport te thjeshte kudo, i lehte dhe praktik, lartesia: 117 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft plastik me 5 kate, Ideal per te mbajtur fruta, perime, libra apo aksesore te ndryshem ne shtepi, Perfekt per te organizuar edhe shampot dhe peshqiret ne tualet, Me rrota per transport te thjeshte kudo, i lehte dhe praktik, lartesia: 117 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.