;

Mikser NUTRIBLADEpro

(0 Vleresime)

5,990 Lekë 12,990 Lekë (-54%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Mikser NUTRIBLADEpro Kodi: VP0193, ideal per pergatitjen e lengjeve te shendetshme plot vitamina, teknologjia më e fundit qe copton dhe bluan ushqimet ne menyren me te mire, 6 tehe prej çeliku inox cilësor. Shpejtesia: 24,000 rrotullime per minute, kapaciteti: 700 ml, Fuqia: 600 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #52980

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser NUTRIBLADEpro Kodi: VP0193, ideal per pergatitjen e lengjeve te shendetshme plot vitamina, teknologjia më e fundit qe copton dhe bluan ushqimet ne menyren me te mire, 6 tehe prej çeliku inox cilësor. Shpejtesia: 24,000 rrotullime per minute, kapaciteti: 700 ml, Fuqia: 600 W.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.