;

Cante Shopping

(0 Vleresime)

290 Lekë 390 Lekë (-26%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Cante per te bere shopping ose pazar Kodi: VP0970, me dizenjo terheqese, kapacitet te mjaftueshem dhe material teper cilesor i forte dhe rezistent, Nje aksesor kaq i domosdoshem qe ju lehteson berjen e pazarit per shtepine tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cante per te bere shopping ose pazar Kodi: VP0970, me dizenjo terheqese, kapacitet te mjaftueshem dhe material teper cilesor i forte dhe rezistent, Nje aksesor kaq i domosdoshem qe ju lehteson berjen e pazarit per shtepine tuaj.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.