;

Kosh Mbeturinash

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kosh mbeturinash, mund të varet lehtësisht në dyert e dollapëve të kuzhinës apo zyrave, pasiur me kapak i cili nuk lejon shperndarjen e aromave, material plastike, kaq praktik dhe i domosdoshem ne perdorim. Kapaciteti: 5 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kosh mbeturinash, mund të varet lehtësisht në dyert e dollapëve të kuzhinës apo zyrave, pasiur me kapak i cili nuk lejon shperndarjen e aromave, material plastike, kaq praktik dhe i domosdoshem ne perdorim. Kapaciteti: 5 liter.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.