;

Rubinet Elektrik

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit. Ktheni ne pak caste ujin e ftohte ne te ngrohte per cdo perdorim ne shtepine tuaj, Montohet lehtesisht, Zevendeson bolierin,kursen kohe, uje dhe energji, I domosdoshme aty ku mungon uji i ngrohte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit. Ktheni ne pak caste ujin e ftohte ne te ngrohte per cdo perdorim ne shtepine tuaj, Montohet lehtesisht, Zevendeson bolierin,kursen kohe, uje dhe energji, I domosdoshme aty ku mungon uji i ngrohte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.