;

Set Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje kombinim ideal per femrat qe pelqejne modernen, Kemishe me dizenjo me printe gjarpri dhe fund lekure me rrip, qe te dukeni gjithmone stil, super material. Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #52780

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Nje kombinim ideal per femrat qe pelqejne modernen, Kemishe me dizenjo me printe gjarpri dhe fund lekure me rrip, qe te dukeni gjithmone stil, super material. Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.