;

Raft Metalik

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Raft metalik, ideal per organizmin e produkteve te ndryshme ne shtepi apo kudo tjeter, me dizanj me 3 kate montohet lehtesiht, per perdorim ne kuzhine, dhome ndenje, tualet, me rrota per transport te lehte, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft metalik, ideal per organizmin e produkteve te ndryshme ne shtepi apo kudo tjeter, me dizanj me 3 kate montohet lehtesiht, per perdorim ne kuzhine, dhome ndenje, tualet, me rrota per transport te lehte, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.