;

Fshese Pastrimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,790 Lekë (-17%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Fshese pastrimi, ideale per te pastruar dyshemete e shtepise pa mundim, material i leckes fshires mikrofiber, arrin ne te gjitha hapsirat e veshtira, me mekanizem per pastrimin e leckes, praktike ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #52671

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fshese pastrimi, ideale per te pastruar dyshemete e shtepise pa mundim, material i leckes fshires mikrofiber, arrin ne te gjitha hapsirat e veshtira, me mekanizem per pastrimin e leckes, praktike ne perdorim.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.