;

VRASES INSEKTESH ELEKTRA EVI-01-16W

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 3,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Vrases Insektesh Elektra, Modeli: EVI-01-16W, Eleminon insektet fale fuqise se tij qe arrin deri ne 16w. Efektiv ne siperfaqe qe arrijne deri ne 20 m2. I pajisur me 2 llamba, jetegjatesia e te cilave eshte 8000h.
Sasia
Raporto

Kodi: #52663

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Vrases Insektesh Elektra, Modeli: EVI-01-16W, Eleminon insektet fale fuqise se tij qe arrin deri ne 16w. Efektiv ne siperfaqe qe arrijne deri ne 20 m2. I pajisur me 2 llamba, jetegjatesia e te cilave eshte 8000h.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.