;

NGROHES ELEKTRIK MURAL SIMFER S.2350.WTB

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Mural Simfer, modeli: S.2350.WTB, Ngrohes elektrik i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj; I perbere prej materiali inoks+plastik; Ka nje siperfaqe rreth 15 m². Fuqia e tij eshte 1800W. Funksionon me 1 rezistence dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj
Sasia
Raporto

Kodi: #52553

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Mural Simfer, modeli: S.2350.WTB, Ngrohes elektrik i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj; I perbere prej materiali inoks+plastik; Ka nje siperfaqe rreth 15 m². Fuqia e tij eshte 1800W. Funksionon me 1 rezistence dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.