;

NGROHES AEROTERM OLIMPIA SPLENDID-BLAST ORANGE

(0 Vleresime)

3,290 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Aeroterm Olimpia Splendid, modeli: Blast Orange, Ngrohes elektrik i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj; I perbere prej materiali plastik; Ka nje siperfaqe rreth 20 m². Fuqia e tij eshte 2200W. Funksionon me 1 rezistence dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #52552

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Aeroterm Olimpia Splendid, modeli: Blast Orange, Ngrohes elektrik i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj; I perbere prej materiali plastik; Ka nje siperfaqe rreth 20 m². Fuqia e tij eshte 2200W. Funksionon me 1 rezistence dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.