;

Elektrik Koke

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik koke, ideal per ndricim kudo ku mungon drita, diameter i gjere i drites, permban rripin per tu mbajtur ne koke ose dore, Funksionon me bateri te rikarikueshem e cila zgjat per disa ore, Mund të përdoret në jetën e përditshme dhe në punë, dhe madhësia e saj e vogël ju lejon të merrni me vete në udhëtime , peshkim ose gjueti.
Sasia
Raporto

Kodi: #52484

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Elektrik koke, ideal per ndricim kudo ku mungon drita, diameter i gjere i drites, permban rripin per tu mbajtur ne koke ose dore, Funksionon me bateri te rikarikueshem e cila zgjat per disa ore, Mund të përdoret në jetën e përditshme dhe në punë, dhe madhësia e saj e vogël ju lejon të merrni me vete në udhëtime , peshkim ose gjueti.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.