;

Sistemuese Multifuksionale

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuesja me e vecante, me nje dizanj te bukur ne forme Z me 5 kate, e duhura per te sistemuar kepuce, libra, produkte apo aksesore te ndryshem, pershtatet lehtesisht ne cdo ambient, Dimensione: 48cm * 18cm * 46cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuesja me e vecante, me nje dizanj te bukur ne forme Z me 5 kate, e duhura per te sistemuar kepuce, libra, produkte apo aksesore te ndryshem, pershtatet lehtesisht ne cdo ambient, Dimensione: 48cm * 18cm * 46cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.