;

Karikues Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Karikues me panel diellor Modeli: ZO-718, Nje pasije portative te cilen mund ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja per te karikuar pasijet tuaja elektronike si: smartphone, elektrik, kamera etj, karikohet me ane te energjise diellore, Kapacitet i baterise: 916 ma, I papershkrueshem nga uji.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues me panel diellor Modeli: ZO-718, Nje pasije portative te cilen mund ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja per te karikuar pasijet tuaja elektronike si: smartphone, elektrik, kamera etj, karikohet me ane te energjise diellore, Kapacitet i baterise: 916 ma, I papershkrueshem nga uji.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.