;

Friteze Me Ajer Haeger

(0 Vleresime)

8,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Haeger Modeli: HG-5296, Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer, Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet, mishi i pules e shume te tjera, Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin, Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave, Nivel i rregullueshem i temperatures, kohemates: 30 minuta, kapaciteti: 6 liter. Fuqia: 1800 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Haeger Modeli: HG-5296, Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer, Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet, mishi i pules e shume te tjera, Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme, ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin, Teknologjia e ajrit gjithashtu do të parandalojë përhapjen e aromave, Nivel i rregullueshem i temperatures, kohemates: 30 minuta, kapaciteti: 6 liter. Fuqia: 1800 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.