;

Samsung Galaxy A11

(0 Vleresime)

15,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Galaxy A11, Telefoni me përmasa 161.4 x 76.3 x 8 mm. Para eshte prej xhami, mbrapa plastike dhe me kornizë plastike. Funksionon me SIM te vetem (Nano-SIM) ose Dual SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,4 inç, 100,5 cm 2 dhe me rezolucion 720 x 1560 piksel. Me memorie qe arrin 32 GB 2 GB RAM. I pajisur me sensoret sensorët Akselerometër, gjurmë gishtash (montuar në pjesën e pasme), afërsi. Bateria e tij eshte 4000 mAh dhe e palevizshme
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Galaxy A11, Telefoni me përmasa 161.4 x 76.3 x 8 mm. Para eshte prej xhami, mbrapa plastike dhe me kornizë plastike. Funksionon me SIM te vetem (Nano-SIM) ose Dual SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,4 inç, 100,5 cm 2 dhe me rezolucion 720 x 1560 piksel. Me memorie qe arrin 32 GB 2 GB RAM. I pajisur me sensoret sensorët Akselerometër, gjurmë gishtash (montuar në pjesën e pasme), afërsi. Bateria e tij eshte 4000 mAh dhe e palevizshme

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.