;

Mbajtese Gotash Plastike

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese gotash plastike, me nje dizanj praktik mund ta vendosni ne cdo siperfaqe fale ngjitjes me vakum, ideale per ju qe ne zyre apo edhe shtepi perdorni gota plastike!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese gotash plastike, me nje dizanj praktik mund ta vendosni ne cdo siperfaqe fale ngjitjes me vakum, ideale per ju qe ne zyre apo edhe shtepi perdorni gota plastike!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.