;

Stilues Flokesh DSP 7 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Stilues Flokesh 7 ne 1 DSP Modeli: 50020, Vjen me 7 aksesore te ndryshem per stilim perfekt te flokeve tuaj ashtu sic i keni enderruar gjithmone, Material qe mbrojne floket nga djegia, Me 2 nivele nxehtesie, Fuqia: 1000 W, Korodon i rrotullueshem 360 grade per lehtesi ne perdorim. I duhuri per cdo femer.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stilues Flokesh 7 ne 1 DSP Modeli: 50020, Vjen me 7 aksesore te ndryshem per stilim perfekt te flokeve tuaj ashtu sic i keni enderruar gjithmone, Material qe mbrojne floket nga djegia, Me 2 nivele nxehtesie, Fuqia: 1000 W, Korodon i rrotullueshem 360 grade per lehtesi ne perdorim. I duhuri per cdo femer.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.