;

Lavatriçe ELEKTRA

(0 Vleresime)

29,990 Lekë 39,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Lavatriçe ELEKTRA, Modeli: EWM8100F2, Per ju qe keni nevoje per nje lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 8 kg rroba, Me 15 programe larje per rrobat e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 1000 xhiro per minute, Niveli i zhurmes eshte 58 DB / 78 DB, Klasi i energjise A++, Dimensionet; 85 x 60 x 57 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Lavatriçe ELEKTRA, Modeli: EWM8100F2, Per ju qe keni nevoje per nje lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 8 kg rroba, Me 15 programe larje per rrobat e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 1000 xhiro per minute, Niveli i zhurmes eshte 58 DB / 78 DB, Klasi i energjise A++, Dimensionet; 85 x 60 x 57 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.