;

Kanister Per Ushqime

(0 Vleresime)

450 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kanister per mbajtjen e ushqimeve te ndryshme, me nje dizanj te vecante i cili zgjeron madhesine e tij sipas deshires dhe nevojes tuaj nga 470 ml - 960 ml. Mbyllje hermetike per te ruajtur freskine e ushqimeve, Praktik per kuzhinen tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kanister per mbajtjen e ushqimeve te ndryshme, me nje dizanj te vecante i cili zgjeron madhesine e tij sipas deshires dhe nevojes tuaj nga 470 ml - 960 ml. Mbyllje hermetike per te ruajtur freskine e ushqimeve, Praktik per kuzhinen tuaj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.