;

Furce Pastrimi Kuzhine

(0 Vleresime)

1,390 Lekë 1,990 Lekë (-30%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Furca e duhur per pastrimin ne kuzhine, e pershtatshme per larjen e eneve, tiganeve, sobes apo pastrimin e njollave te ndyshme ne siperfaqen e dyshemve, E paisur me 3 koka shtese te ndryshme per nje pastrim sa me efikas, Funksionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furca e duhur per pastrimin ne kuzhine, e pershtatshme per larjen e eneve, tiganeve, sobes apo pastrimin e njollave te ndyshme ne siperfaqen e dyshemve, E paisur me 3 koka shtese te ndryshme per nje pastrim sa me efikas, Funksionon me bateri.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.