;

Ngjites i Dyanshem

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitesi magjik, Me nje dizanj me 2 shtresa ngjitese ne te dyja anet ideal per ta ngjitur ne mur apo cdo siperfaqe tjeter dhe te mbani objektet e ndryshme qe deshironi si: korniza fototgrafish, ene kuzhine, vegla pune apo aksesore te ndryshem, Ndertuar nga material me rezistencë te lartë, e thjeshte dhe praktike per perdorim kudo, Lahet mjaft lehte ne uje te rrjedheshem pasi eshte rezistent ndaj ujit, Gjatesia: 1 m. Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër dhe të rregullt!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ngjitesi magjik, Me nje dizanj me 2 shtresa ngjitese ne te dyja anet ideal per ta ngjitur ne mur apo cdo siperfaqe tjeter dhe te mbani objektet e ndryshme qe deshironi si: korniza fototgrafish, ene kuzhine, vegla pune apo aksesore te ndryshem, Ndertuar nga material me rezistencë te lartë, e thjeshte dhe praktike per perdorim kudo, Lahet mjaft lehte ne uje te rrjedheshem pasi eshte rezistent ndaj ujit, Gjatesia: 1 m. Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër dhe të rregullt!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.