;

Freskuese Portable

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Freskuese kaq e vecante, ne forme kufjesh per ta vendosur ne qafe dhe marr kudo me vete qe te freskoheni gjate diteve te nxehta, material plastik me dizanj portable, me 3 nivele shpejtesie: i ulët, i mesëm dhe i lartë, Me bateri te rikarikueshme me kapacitet: 1800mAh, Koha e ngarkimit: 2 ~ 3 orë. Ideale per perdorim ne pune, shtepi, aktivitete sportive etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #49409

Kategori:Elektronika, Klima, Klimatizues

Kontakt

Shperndaje

Freskuese kaq e vecante, ne forme kufjesh per ta vendosur ne qafe dhe marr kudo me vete qe te freskoheni gjate diteve te nxehta, material plastik me dizanj portable, me 3 nivele shpejtesie: i ulët, i mesëm dhe i lartë, Me bateri te rikarikueshme me kapacitet: 1800mAh, Koha e ngarkimit: 2 ~ 3 orë. Ideale per perdorim ne pune, shtepi, aktivitete sportive etj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.