;

Organizues Me 3 Kate

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizues me 3 kate, Per te sistemuar si duhet hapsiren ne shtepine tuaj, Ideale per aksesore te ndryshem si ene kuzhine, libra, vazo e te tjera sipas deshires suaj, E pershtatshme per cdo ambient: kuzhine, dhome gjumi, dhome ndenje, Me rrota per transport te lehte, Dimensione: 42*35*87cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues me 3 kate, Per te sistemuar si duhet hapsiren ne shtepine tuaj, Ideale per aksesore te ndryshem si ene kuzhine, libra, vazo e te tjera sipas deshires suaj, E pershtatshme per cdo ambient: kuzhine, dhome gjumi, dhome ndenje, Me rrota per transport te lehte, Dimensione: 42*35*87cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.