;

Vazo Zbukuruese

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Vazo zbukuruese, me dizanj te bukur me zemre dhe fjongo ne ngjyrat roze ose kafe, material porcelani, Madhesia: rreth 20 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #49352

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Vazo zbukuruese, me dizanj te bukur me zemre dhe fjongo ne ngjyrat roze ose kafe, material porcelani, Madhesia: rreth 20 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.