;

Mbajtese Aksesoresh

(0 Vleresime)

1,090 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese aksesoresh universale, Ideale per ta vendosur ne objektet me ekran si televizori apo kompjuteri, Mund te mbani modemin, pultin apo aksesore si syze, telefonin e shume te tjere, material ABS me rezistence te larte, dizanj i paloshem cka nuk ze hapsiren tuaj. Me kapacitet mbajtes deri ne 3 kg, Dimensione: 32.8 x 16 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #49316

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese aksesoresh universale, Ideale per ta vendosur ne objektet me ekran si televizori apo kompjuteri, Mund te mbani modemin, pultin apo aksesore si syze, telefonin e shume te tjere, material ABS me rezistence te larte, dizanj i paloshem cka nuk ze hapsiren tuaj. Me kapacitet mbajtes deri ne 3 kg, Dimensione: 32.8 x 16 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.