;

Skare Per Barbeque

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknik, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks dhe kembe me 2 rrota qe sigurojne stabilitet dhe e bejne kaq te lehte transportin, paisur edhe me kapak, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Diameteri: 43 cm, Lartesia rreth: 56 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknik, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks dhe kembe me 2 rrota qe sigurojne stabilitet dhe e bejne kaq te lehte transportin, paisur edhe me kapak, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Diameteri: 43 cm, Lartesia rreth: 56 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.