;

Skare Per barbeque

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknik, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks dhe druri me kembe me rrota qe sigurojne stabilitet dhe e bejne me te lehte transportin e saj, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 84.5 x 43 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknik, Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks dhe druri me kembe me rrota qe sigurojne stabilitet dhe e bejne me te lehte transportin e saj, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 84.5 x 43 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.