;

Bord Per Prerje Dhe Peshore 2 ne 1

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Eshte ajo qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, Bord per te prere frutat, perimet apo gjithcka tjeter dhe peshore per te matur sasine e tyre qe te pergatisni shtu sicd duhet recetat tuaja te preferuara, Bordi preres eshte ndertuar nga material druri bambuje ndersa peshorja ka nje kapacitet maksimal mates prej: 5 kg, Funksionon me bateri, Dimenisonet: 30cm x 20.5cm x 3.45cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Eshte ajo qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, Bord per te prere frutat, perimet apo gjithcka tjeter dhe peshore per te matur sasine e tyre qe te pergatisni shtu sicd duhet recetat tuaja te preferuara, Bordi preres eshte ndertuar nga material druri bambuje ndersa peshorja ka nje kapacitet maksimal mates prej: 5 kg, Funksionon me bateri, Dimenisonet: 30cm x 20.5cm x 3.45cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.