;

Kompjuter Lojerash

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Per te gjithe ju qe keni nostalgji per lojerat me kompjuter, Kompjuter klasik i cili ju ofron mundesine per te luajtur 621 lojera te ndryshme, me 2 leva per te lozur 2 lojare, Suporton lidhje HDMI, Per argetimin e pafund ne cdo kohe dhe kudo!
Sasia
Raporto

Kodi: #49143

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Per te gjithe ju qe keni nostalgji per lojerat me kompjuter, Kompjuter klasik i cili ju ofron mundesine per te luajtur 621 lojera te ndryshme, me 2 leva per te lozur 2 lojare, Suporton lidhje HDMI, Per argetimin e pafund ne cdo kohe dhe kudo!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.