;

Valixhe Me Aksesore Bukurie Per Femije

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Seti me lodra me i bukur per princeshat e vogla, Valixhe me 26 aksesore dhe pajisje bukurie e cila perfshin: pasqyre, tharese flokesh,buzekuq, kreher, manikyr e shume te tjera Material plastike organike ABS e cila nuk demton shendetin e femijes ,Ndihmon në njohjen e paisjeve dhe aksesoreve te bukurise, Nxit kreativitetit e femijeve duke u kënaqur. Valixhja kthehet lehtesisht ne nje tavoline dhe eshte e paisur edhe me nje doreze per ta terheqeur me lehtesi dhe per ta marre kudo me vete.Permasat e valixhes: 37cm x 23cm x 18cm, edhe me muzike, Funksionon me bateri, Per mosha mbi 3 vjec
Sasia
Raporto

Kodi: #49133

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Seti me lodra me i bukur per princeshat e vogla, Valixhe me 26 aksesore dhe pajisje bukurie e cila perfshin: pasqyre, tharese flokesh,buzekuq, kreher, manikyr e shume te tjera Material plastike organike ABS e cila nuk demton shendetin e femijes ,Ndihmon në njohjen e paisjeve dhe aksesoreve te bukurise, Nxit kreativitetit e femijeve duke u kënaqur. Valixhja kthehet lehtesisht ne nje tavoline dhe eshte e paisur edhe me nje doreze per ta terheqeur me lehtesi dhe per ta marre kudo me vete.Permasat e valixhes: 37cm x 23cm x 18cm, edhe me muzike, Funksionon me bateri, Per mosha mbi 3 vjec

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.