;

Furce Per Larjen e Eneve

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje furce e vecante e cila do lehtesoje procesin e larjes se eneve per te gjithe, Paisur me depozite per mbajtjen e sapunit te lengshem dhe nje buton ne pjesen e siperme i cili kur shtypet leshon sapunin me ane te se cilit do lani enet, ne kete menyre ai do mbroje edhe duart tuaja, teper ekonomik per tu perdorur pasi kursen rreth 60% të sapunit të lëngshëm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje furce e vecante e cila do lehtesoje procesin e larjes se eneve per te gjithe, Paisur me depozite per mbajtjen e sapunit te lengshem dhe nje buton ne pjesen e siperme i cili kur shtypet leshon sapunin me ane te se cilit do lani enet, ne kete menyre ai do mbroje edhe duart tuaja, teper ekonomik per tu perdorur pasi kursen rreth 60% të sapunit të lëngshëm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.