;

Pishine Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Pishine Intex per argetimin pafund te vogelusheve tuaj, ne forme katrore me dizanj te bukur, Ideale per ta vendosur ne cdo ambient dhe freskuar gjate diteve te nxehta, Dimensionet: 86 x 86 x 25 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pishine Intex per argetimin pafund te vogelusheve tuaj, ne forme katrore me dizanj te bukur, Ideale per ta vendosur ne cdo ambient dhe freskuar gjate diteve te nxehta, Dimensionet: 86 x 86 x 25 cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.